Masáže - Kinesiotaping - Lymfodrenáž

 int.masazeV našem salonu Vám můžeme nabídnout masáže: reflexní, klasická, sportovní, rekondiční, indická masáž hlavy, antistresová masáž, Dornova metoda a breussova masáž, anticelulitidová masáž a ozónový zábal, taping, kinesiotaping a jiné. S výběrem masáží Vám rádi naši maséři poradí a doporučí Vám tu nejvhodnější jen pro Vás.

Našim cílem je bláhodárně působit na lidské tělo a klienti v salonu, aby v této rychlé, uspěchané době na okamžik zastavili a užili si „wellness“ požitku, což by se mělo stát naší součástí – součástí zdravého životního stylu a spokojenosti.

Ne vždy jsme spokojeni s dnešními zdravotnickými službami, a proto je potřeba začít starat se o sebe, jak z pohledu zdravotního, tak i z duševního. Masáže a relax jsou správnou volbou a právem patří do rozsáhlého oboru wellness služeb. Nabízíme jak hluboce relaxační procedury, tak velmi účinné, uvolňující masáže. Věříme, že v popisu jednotlivých masáží naleznete právě tu, která Vám bude nejbližší.

budha2U nás o Vaše zdraví pečuje masérka Eva.

Objednávky na tel: 777 811 576

CENÍK masáží
masaznovycenik9

 

Prohlédněte si interiér MASÁŽÍ ve virtuální prohlídce >>

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.     Jak využíváme cookies?      Jak pracujeme s osoními údaji?