Prodlužování řas - řasa na řasu

      Prodlužování řas metodou řasa na řasu    

 

                                  

Popis aplikace :

Prodlužování řas metodou řasa na řasu spočívá v nalepení syntetické řasy různých délek, která je k nerozeznání od přírodních, na jednotlivé přírodní řasy. Aplikace se provádí speciálním lepidlem, které vytváří velmi odolné a flexibilní spojení. Námi používané řasy jsou syntetické norkové řasy značky Blink lashes, které nezatěžují řasy a vytvářejí přirozený vzhled, jsou velmi lehké a odolné. Díky tomu se můžete věnovat veškerým aktivitám, které jste doposud vykonávali a to včetně plavání či návštěvy sauny. Takto prodloužené řasy žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá – prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.

Otázky a odpovědi

Jak často docházet na doplnění prodloužených řas?

To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 2 – 3 měsíce. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění za 3-5 týdnů, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které v průběhu této doby vypadly.

Jak prodlužování probíhá?

Pohodlně ležíte na lehátku, spodní víčko a spodní řasy máte překryté ochrannou gelovou podložkou, která zároveň působí jako maska na oční okolí. Po celou dobu máte oči zavřené.
Na Vaše přírodní řasy jsou postupně lepeny jednotlivé umělé řasy. Jde o bezbolestné, relaxační ošetření.

Aplikace nových řas trvá průměrně 2-3 hodiny.

Doplnění řas 1,5 – 2 hodiny.

Co mohu udělat proto, aby řasy vydržely co nejdéle?

Velmi důležité je samozřejmě profesionálně provedené prodloužení, ale i Vaše chování může významně ovlivnit životnost prodloužených řas. Je tedy důležité dodržovat několik pravidel:

– prvních 48 hodin po prodloužení se vyhnout kontaktu s vodou a párou (sauna)

– denně řasy pročesávat kartáčkem, aby se nezacuchaly

– na oční okolí používat pouze speciální odličovadlo

– vyhnout se mechanickému působení na prodloužené řasy: mnutí oka, spaní s hlavou v polštáři

– nepoužívat řasenku, případně speciální řasenku (žádná líčidla či přípravky na olejové bázi)

Je nutné se s prodlouženými řasami vyhýbat některým aktivitám?

Je nezbytné dodržovat zmíněná doporučení, abychom zajistili co nejdelší životnost prodloužených řas. Ovšem po prvních 48 hodinách je již možné se sprchovat, plavat, cvičit a vykonávat další běžné denní aktivity.

Jaký je rozdíl mezi permanentním prodlužováním řas a klasickými umělými řasami?

Hlavními rozdíly jsou: složení lepidla, typ řas, aplikační technika, výsledný efekt a trvanlivost prodloužení. Běžné umělé řasy jsou spojeny v jedné linii a lepeny na oční víčko latexovým lepidlem nebo speciálním lepidlem Mastix – spoj je nepružný. Tyto řasy jsou používány převážně jako doplněk k líčení a při odličování se odstraňují. Takto prodloužené řasy nejsou vhodné při sportu a jiných namáhavých aktivitách. B -Lashes dokonale napodobují přírodní řasy, řasové spoje jsou pevné, odolné a zároveň pružné. Jejich nošení necítíte a nezpůsobují předčasné vypadávání přírodních řas.

Je používané adhesivum bezpečné?

K lepení řas se používá certifikované adhesivum testované Státním zdravotním ústavem v Praze. Nicméně pokud klientka trpí častými alergiemi nebo má citlivé oči, je vhodné provést před aplikací test citlivosti. Lepidlo při odborném zacházení nepřichází do kontaktu ani s pokožkou, ani s očima.

Je možné prodloužené řasy líčit řasenkou?

Umělé řasy i lepidlo jsou černé barvy, tedy prodloužením se přírodní řasy zároveň nabarví. Řasenka proto není potřeba. Pokud si přesto přejete prodloužené řasy líčit, je nutné zvolit speciální řasenku určenou na prodloužené řasy. Není vhodné používat klasickou řasenku, jejíž složení může narušovat řasové spoje a způsobit tak předčasné vypadávání umělých řas.

Před aplikací:

Klientka se v den aplikace nelíčí, přijde odlíčená, nesmí mít kontaktní čočky, a to ani 24 hodin po aplikaci!

 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.     Jak využíváme cookies?      Jak pracujeme s osoními údaji?