Kosmetika Larens

larens lPracuji s kosmeceutikou Larens, která je hrdou nositelkou řady prestižních ocenění.

Kosmeceutika Larens, jak už z názvu vyplývá, je spojením kosmetiky a farmaceutik, což znamená, že umí jít do hloubky pleti, až na buněčnou úroveň, tudíž umí řešit a odstranit už vzniklé problémy např. pigmentové skvrny, vrásky, ekzém, seboroická dermatitida, lupénka, povadlá pleť, dehydrataci pleti, akné apod., na což klasická kosmetika nestačí, ta jim jen předchází.

Kosmeceutika Larens obsahuje aktivní látky účinně ovlivňující procesy probíhající uvnitř buněk jako jsou např. peptidy, které umožňují omladit kůži a stimulovat její rezervy. Na povrchu kožních buněk se nacházejí receptory, do kterých zapadnou peptidy jako klíče do zámku, naleznou problém v buňce a vyřeší ho.

Kosmeceutika Larens je mezistupněm mezi kosmetikou a estetickou medicínou, má botoxový efekt, vyrovnává nerovnosti pleti, barvu pleti, jizvy aj., to vše neinvazivním šetrným způsobem bez použití jehel a skalpelu.

Peptidy, aminokyseliny a kolagen, které jsou obsaženy v kosmeceutice Larens, jsou získávány z kůže vybraných druhů sladkovodních ryb.

3 HLAVNÍ SLOŽKY PRODUKTU:

1.PEPTIDY
( jsou přenašeči informací mezi mozkem a buňkou, peptid koluje tělem a najde si porušenou buňku, buňka vypadá tak, že na povrchu jsou receptory, peptid si najde receptor a zápasuje se do nej jako klíč do zámku (závrtá se do buňky) a v jádru buňky vzbudí regeneraci, obnovu a tvorbu našeho vlastního kolagenu

2. KOLAGEN
mají lidé jen spojen s krásou a se vzhledem , ale má také na starosti také fungování vnitřních orgánů, je součástí stěn cév, játer, ledvin i 90% sklivce v oku tvoří kolagen
• do 25 let se kolagen tvoří dobře sám , od 25-40 let produkce klesá, a pak se netvoří už vůbec, začínáme pozorovat, že začínáme špatně vidět, naše orgány nefungují, tak jak mají a celý organismus stárne
• DÍKY PŘÍPRAVKŮM UMÍME KOLAGEN nejen DODAT, ale DÍKY PEPTIDUM UMÍME VZBUDIT V (NAŠICH) BUŇKÁCH TVORBU našeho VLASTNÍHO KOLAGENU.

• Přípravky Larens obsahují oproti jiným 100 násobné množství přírodních peptidů, žádné syntetické, tělo s nimi umí lépe spolupracovat, a proto jsou tak velké efekty.

Výzkumem je potvrzeno , že máme nárůst až o 700% kolagenu v tkáních díky používání produktů Larens, v praxi to znamená 7x rychlejší účinky.

3.NUTRIVI VODA:
Molekula vody je větší než molekula buňky pleti, tímpádem se nemůže dostat do hloubky, zůstavá na povrchu.
Nutrivi voda je voda upravená pomocí nano technologie, kdy se molekula vody rozloží na menší částečky, tudíž se dostane přes molekuly pleti až do hloubky a slouží jako nosič účinných látek v aktivní formě. Má vlastnosti strukturované vody, která je pro lidský organismus velice prospěšná. Tak jako je voda, která se získává z ledovců.
Nanotechnologii ji umí rozbít na malé částice, ta se následně dostane do hloubky a pak funguje jako nosič aktivních látek.
Nutrivi voda dokáže transportovat aktivní látky, kterých je v našich kosmetických přípravcích až 70, a to do hloubky a dopraví tam také kolagen a biopetidový komplexy, tím umí zregenerovat zmutovanou buňku.

Neobsahuje parabeny.

Všechny přípravky jsou pro vás k dispozici i v našem salonu.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.     Jak využíváme cookies?      Jak pracujeme s osoními údaji?