KOSMETIKA a VIZÁŽISTIKA

kosmetV našem salonu Vám nabízíme komplexní péči o Vaši pleť. Především masáž obličeje a dekoltu, které blahodárně působí na unavený organizmus, pomáhají v boji proti vráskám a navozují příjemný pocit. Samozřejmostí je líčení, jak denní či večerní, tak svatební nebo foto make-up.

Objednávky na tel.: 734 674 573

CENÍK kosmetika
kosmetika cenik42018a

 

silvie smallO Vaši pleť u nás pečuje Silvie

"Milé dámy, krásné ženy. Jmenuji se Silvie Trčová, jsem kosmetička, kosmetická poradkyně a vizážistka. Pracuji s kosmeceutiky Larens a kosmetikou Mary Kay. Svou práci vnímám komplexně s orientací na výsledek a na Vaši maximální spokojenost, tak aby jste ode mne odcházely vždy spokojené, s příjemným zážitkem relaxace a s mimořádně krásným a lehkým pocitem na své pleti.

Těším se na Vaší návštěvu"

Více o Silvii
Ke své práci kosmetičky také ženám odborně radím, jak správně pečovat o svou pleť, tak aby ženy měly dlouhodobé výsledky a také aby je to bavilo. Žádnou ženu nebaví na sebe "mazat krémy", když pak nemá výsledek. Kosmetické poradenství dělám přesně vždy míru, kdy podle stavu a typu pleti klientky určím nejvhodnějčí přípravky. Tyto přípravky všechny společně s klientkou aplikujeme. Je to velmi příjemná pocitová záležitost, kdy žena odchází s čistým, lehkým pocitem na pleti a pokud bude chtít, tak i krásně nalíčená. Tento pěstící program péče o pleť podporující blahodárné účinky na pleti je maximálně zaměřen na nedostatky pleti, které si klentka přeje řešit, tak aby to pro ni bylo přínosné. Zároveň ženě prozradím typy a triky pro rychlý přitom dokonalý make-up vždy s ohledem na typ osobnosti, typ pleti, tvar očí a obličeje. Ukazuji nejnovější trendy líčení. Klientka ode mne dostává doporučení, jak nejlépe o svou pleť pečovat, tak aby se cítila krásně a to nejlépe každý den :) Kosmetické poradenství je zdarma. :) Moc se na Vás těším :)

Prohlédněte si interiér KOSMETIKY ve virtuální prohlídce >>

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.     Jak využíváme cookies?      Jak pracujeme s osoními údaji?