KOSMETIKA a VIZÁŽISTIKA

kosmetV našem salonu Vám nabízíme komplexní péči o Vaši pleť. Především masáž obličeje a dekoltu, které blahodárně působí na unavený organizmus, pomáhají v boji proti vráskám a navozují příjemný pocit. Samozřejmostí je líčení, jak denní či večerní, tak svatební nebo foto make-up.

Objednávky na tel.: 734 674 573

CENÍK kosmetika
kosmetika2020web

 

silvie smallO Vaši pleť u nás pečuje Silvie

"Milé dámy, krásné ženy. Jmenuji se Silvie Trčová, jsem kosmetička, kosmetická poradkyně a vizážistka. Pracuji s kosmeceutiky Larens a kosmetikou Mary Kay. Svou práci vnímám komplexně s orientací na výsledek a na Vaši maximální spokojenost, tak aby jste ode mne odcházely vždy spokojené, s příjemným zážitkem relaxace a s mimořádně krásným a lehkým pocitem na své pleti.

Těším se na Vaší návštěvu"

Více o Silvii
Ke své práci kosmetičky také ženám odborně radím, jak správně pečovat o svou pleť, tak aby ženy měly dlouhodobé výsledky a také aby je to bavilo. Žádnou ženu nebaví na sebe "mazat krémy", když pak nemá výsledek. Kosmetické poradenství dělám přesně vždy míru, kdy podle stavu a typu pleti klientky určím nejvhodnějčí přípravky. Tyto přípravky všechny společně s klientkou aplikujeme. Je to velmi příjemná pocitová záležitost, kdy žena odchází s čistým, lehkým pocitem na pleti a pokud bude chtít, tak i krásně nalíčená. Tento pěstící program péče o pleť podporující blahodárné účinky na pleti je maximálně zaměřen na nedostatky pleti, které si klentka přeje řešit, tak aby to pro ni bylo přínosné. Zároveň ženě prozradím typy a triky pro rychlý přitom dokonalý make-up vždy s ohledem na typ osobnosti, typ pleti, tvar očí a obličeje. Ukazuji nejnovější trendy líčení. Klientka ode mne dostává doporučení, jak nejlépe o svou pleť pečovat, tak aby se cítila krásně a to nejlépe každý den :) Kosmetické poradenství je zdarma. :) Moc se na Vás těším :)
 
 

Jedinečné účinky kosmeceutik Larens         .

 • Intenzivní a dlouhodobé zvýšení úrovně hydratace a zpevnění kůže.
 • Zpomalení procesu stárnutí kůže, redukce vrásek a zpomalení vzniku nových.
 • Regenerace pokožky a ochrana proti škodlivým vnějším vlivům
 • Optimální, viditelné zlepšení vzhledu a stavu pleti.
 • Urychlení obnovy pokožky.
 • Dodávání nezbytných výživných látek do hlubších vrstev kůže
 • Viditelné zlepšení kontur obličeje.
 • Zmírňující a zklidňující účinek.
 • Rychlé efekty v boji s kožními defekty (akné, zarudnutí, podráždění).

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům.

LARENS je odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

Představuje regeneraci, výživu a péči v jednom.

Klíčová složka v podobě  Obrázek6 zdroj přírodních peptidů nazývána též „budoucností kosmetologie” představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Produkty Larens s komplexem přírodních peptidů rybího kolagenu v liposomech

Účinky:

 • zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné také na ultrazvuku)
 • výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek (viditelné také na ultrazvuku)
 • efekt liftingu
 • efekt hydratace
 • efekt ochrany, posílení kůže

Co je Liposomal Collagen Complex?

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. 

Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen - přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů.

Obrázek1

Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže.

Důležité je zmínit, že během procesu výroby Liposomal Collagen Complex se nepoužívají žádná dráždivá nebo toxická rozpouštědla, emulgátory, kondicionéry a konzervační látky. Proto je přípravek bezpečný pro alergickou, citlivou pokožku, která vyžaduje zvláštní ošetření.

Obrázek2

Obrázek3

Obrázek4

Obrázek5

PROCEDURA CHEMICKÝ PEELING 

Chemický povrchový peeling s komplexem přírodních peptidů rybího 

kolagenu v lipozomech  -  právě nejlepší čas pro tuto proceduru

září až duben.

    Dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky.

      1 ošetření 540 Kč             Celá kúra 5 ošetření 1x za 14 dní 2160 Kč/5. ošetření zdarma

    Obrázek7                             

 • upravuje činnost mazových žláz
 • vyrovnává vrchní vrstvu pokožky
 • hloubkově hydratuje
 • redukuje sekreci kožního mazu
 • odstraňuje odumřelé buňky
 • obnovuje pevnost a pružnost
 • sjednocuje barevný tón pleti
 • redukuje vrásky
 • mírní příznaky akné
 • zužuje rozšířené póry
 • zlepšuje celkový stav pleti

 

Obrázek888 

NOVINKY V KOSMETICKÉM OŠETŘENÍ

 

  Express lifting

liftpred1liftpo1přiložení revolučního zábalu - masky na obličej - Obsahuje vysoce koncentrované aktivní látky: komplex bioaktivních růstových faktorů z rostlinné placenty BIO -Placenta, regenerační peptidy rybího kolagenu v Biopeptide Complex a oligosacharidy s liftingovým účinkem v podobě Phytodermina Lifting®. účinky: Hloubkově hydratuje Má liftingový účinek, napíná pokožku a zvedá kontury obličeje Citelně vyhlazuje pokožku - vrásky jsou méně viditelné, pokožka je jemná a vláčná na dotek Vyrovnává tón pleti, obličej je opticky rozzářený, odpočatý.  Ošetření zahrnuje - aplikace Enzyme nebo AHA peelingu, sérum Biopeptide Active Coctail PRO, příložení zábalu Larens BIO Renew PRO Tissue Face Mask, závěrečný Lifting krém. Doba ošetření 50 min. Cena 590 Kč 

AKCE PRO KLIENTKY:

na jaře krásná pěstěná pleť plná života - ke každému kosmetickému ošetření Golden nebo Orient oil se slevou 20 %

oil 1LARENS GOLDEN OILKompozice olejů s ošetřujícími, výživnými a ochrannými účinky. Receptura přípravku je založena na 100% přírodních, nerafinovaných olejích z kořenů mrkve, mandlí, rýže, malinových jadérek, pšeničných klíčků a oliv. Síla přirozených UV filtrů výjimečně silné antioxidační účinky - vychytává a neutralizuje volné radikály - chrání pokožku před nečistotami z prostředí ošetřuje a zklidňuje podráždění, upravuje funkce pokožky a bojuje proti nedokonalostem. Cena 477 Kč

Akční cena pro Vás 382 Kč


LARENS ORIENT OIL - Lehký ošetřující olej na bázi nerafinovaných, 100% přírodních olejů: rýžového, mandlového a jojobového. účinky: orientální rituál péče o pleť - jemný, lehký a smyslný hydratuje, vyživuje a zklidňuje pokožku zvyšuje elasticitu pokožky - je bezpečný i pro těhotné ženy, představuje prevenci proti striím. Cena 409 Kč.

Akční cena pro Vás 327 Kč

oil 4


Prohlédněte si interiér KOSMETIKY ve virtuální prohlídce >>

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.     Jak využíváme cookies?      Jak pracujeme s osoními údaji?