KOSMETIKA a VIZÁŽISTIKA

kosmetV našem salonu Vám nabízíme komplexní péči o Vaši pleť. Především masáž obličeje a dekoltu, které blahodárně působí na unavený organizmus, pomáhají v boji proti vráskám a navozují příjemný pocit. Samozřejmostí je líčení, jak denní či večerní, tak svatební nebo foto make-up.

Objednávky na tel.: 734 674 573

CENÍK kosmetika
kosmetika cenik42018a

 

silvie smallO Vaši pleť u nás pečuje Silvie

"Milé dámy, krásné ženy. Jmenuji se Silvie Trčová, jsem kosmetička, kosmetická poradkyně a vizážistka. Pracuji s kosmeceutiky Larens a kosmetikou Mary Kay. Svou práci vnímám komplexně s orientací na výsledek a na Vaši maximální spokojenost, tak aby jste ode mne odcházely vždy spokojené, s příjemným zážitkem relaxace a s mimořádně krásným a lehkým pocitem na své pleti.

Těším se na Vaší návštěvu"

Více o Silvii
Ke své práci kosmetičky také ženám odborně radím, jak správně pečovat o svou pleť, tak aby ženy měly dlouhodobé výsledky a také aby je to bavilo. Žádnou ženu nebaví na sebe "mazat krémy", když pak nemá výsledek. Kosmetické poradenství dělám přesně vždy míru, kdy podle stavu a typu pleti klientky určím nejvhodnějčí přípravky. Tyto přípravky všechny společně s klientkou aplikujeme. Je to velmi příjemná pocitová záležitost, kdy žena odchází s čistým, lehkým pocitem na pleti a pokud bude chtít, tak i krásně nalíčená. Tento pěstící program péče o pleť podporující blahodárné účinky na pleti je maximálně zaměřen na nedostatky pleti, které si klentka přeje řešit, tak aby to pro ni bylo přínosné. Zároveň ženě prozradím typy a triky pro rychlý přitom dokonalý make-up vždy s ohledem na typ osobnosti, typ pleti, tvar očí a obličeje. Ukazuji nejnovější trendy líčení. Klientka ode mne dostává doporučení, jak nejlépe o svou pleť pečovat, tak aby se cítila krásně a to nejlépe každý den :) Kosmetické poradenství je zdarma. :) Moc se na Vás těším :)
 
NOVINKY V KOSMETICKÉM OŠETŘENÍ

 

  Express lifting

liftpred1liftpo1přiložení revolučního zábalu - masky na obličej - Obsahuje vysoce koncentrované aktivní látky: komplex bioaktivních růstových faktorů z rostlinné placenty BIO -Placenta, regenerační peptidy rybího kolagenu v Biopeptide Complex a oligosacharidy s liftingovým účinkem v podobě Phytodermina Lifting®. účinky: Hloubkově hydratuje Má liftingový účinek, napíná pokožku a zvedá kontury obličeje Citelně vyhlazuje pokožku - vrásky jsou méně viditelné, pokožka je jemná a vláčná na dotek Vyrovnává tón pleti, obličej je opticky rozzářený, odpočatý.  Ošetření zahrnuje - aplikace Enzyme nebo AHA peelingu, sérum Biopeptide Active Coctail PRO, příložení zábalu Larens BIO Renew PRO Tissue Face Mask, závěrečný Lifting krém. Doba ošetření 50 min. Cena 590 Kč 

AKCE PRO KLIENTKY:

na jaře krásná pěstěná pleť plná života - ke každému kosmetickému ošetření Golden nebo Orient oil se slevou 20 %

oil 1LARENS GOLDEN OILKompozice olejů s ošetřujícími, výživnými a ochrannými účinky. Receptura přípravku je založena na 100% přírodních, nerafinovaných olejích z kořenů mrkve, mandlí, rýže, malinových jadérek, pšeničných klíčků a oliv. Síla přirozených UV filtrů výjimečně silné antioxidační účinky - vychytává a neutralizuje volné radikály - chrání pokožku před nečistotami z prostředí ošetřuje a zklidňuje podráždění, upravuje funkce pokožky a bojuje proti nedokonalostem. Cena 477 Kč

Akční cena pro Vás 382 Kč


LARENS ORIENT OIL - Lehký ošetřující olej na bázi nerafinovaných, 100% přírodních olejů: rýžového, mandlového a jojobového. účinky: orientální rituál péče o pleť - jemný, lehký a smyslný hydratuje, vyživuje a zklidňuje pokožku zvyšuje elasticitu pokožky - je bezpečný i pro těhotné ženy, představuje prevenci proti striím. Cena 409 Kč.

Akční cena pro Vás 327 Kč

oil 4


Prohlédněte si interiér KOSMETIKY ve virtuální prohlídce >>

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.     Jak využíváme cookies?      Jak pracujeme s osoními údaji?