Kadeřnictví

IMG 7482 menšíV Salonu U kačky® Vám nabízíme profesionální služby kadeřnictví za skvělé ceny. Oceníte mimo jiné i osobní přístup, kde se snažíme, abyste se u nás cítili jako doma:)

U NÁS POZNÁTE ROZDÍL

k perfektní péči patří také skvělé přípravky. U nás v salonu používáme výhradně profesionální vlasovovou kosmetiku MATRIX, která je jedna z nejlepších na trhu a nabízí široké spektrum pro každý typ vlasu. Z dílny MATRIX se zaměřujeme na řadu BIOLAGE, která je velmi vyhledávanou přírodní kosmetikou - spojuje výtažky z rostlin s moderní technologií. Přípravky MATRIX a MATRIX BIOLAGE si můžete u nás zakoupit, takže budete profík i u Vás doma  

Objednávky - kadeřnictví - tel.: 777 811 337, 576

CENÍK - kadeřnictví
kadernictvi cenik42018a

 logo mx bio

Obdrželi jsme ocenění:

ocenění 

 O VAŠE VLASY U NÁS PEČUJE KATEŘINA MALÁ A JEJÍ TÝM

kacka orezKATEŘINA
"Vždy nejprve provádím tzv. diagnostiku vlasu a snažím se Vám doporučit optimální a nejšetrnější způsob úpravy vlasů. Na závěr Vám vždy poradím, jak a čím o své vlasy nejlépe pečovat. I vlasy si zaslouží dokonalou péči. Přijďte se sami přesvědčit - těším se na Vás!"

kackasign

 Více o Kačce

myciobsuž jako dítě mě kadeřnické řemeslo fascinovalo. Proto jsem absolvovala SOU Kadeřnické, abych dělala to co mě baví :) Po ukončení školy jsem hned dostala šanci pracovat v prestižních kadeřnických salonech v Praze, kde bych vyzdvihla především Bomton, který patří mezi ty nejlepší.

Po několika letech jsem se rozhodla jít jiným směrem zřídit úplně neznámou službu, a to mobilní kadeřnictví. Ovšem po zjištění, že lidé v České republice nejsou zdaleka na tuto službu připraveni, jsem založila svoji první kamenou pobočku v Berouně.  Pravidelně se několikrát za rok účastním školení Matrix a Matrix Biolage v akademii L’Oréal, kde se pořád zdokonaluji a sleduji nejnovější módní trendy, střihy, techniky a styling.

 

EVA
je mladá, talentovaná kadeřnice. Už jako malá holka věděla, že být kadeřnice je její smysl života a její směr. Je velmi sympatická, milá a vzácně empatická. Mezi její zkušenosti patří i Barber salon v Praze, kde v minulosti působila. U nás, v Salonu U Kačky absolvovala intenzivní zaškolovací program a v L'oréal akademii další široká školení zaměřená na nejnovější trendy a techniky, které velmi ráda aplikuje v praxi. Žije svoji prací, je pro ni vším, svoji práci miluje.

 

Tip! Napsali o nás v magazínu Buď krásná - čtěte ZDE

 

Prohlédněte si interiér KADEŘNICTVÍ ve virtuální prohlídce >>

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.     Jak využíváme cookies?      Jak pracujeme s osoními údaji?