Salon U Kačky Beroun

Jméno Salon U Kačky® si nese salon teprve od září roku 2014, kdy jsme se přestěhovali do nynějších velkých prostor.

Původně, od roku 2007, kadeřnictví fungovalo na mobilním principu, což byla ojedinělá novinka, ale lidé v České republice nebyli zřejmě na tento způsob poskytování služeb připraveni. Jelikož byl o kvalitní služby kadeřnictví veliký zájem, Kateřina Malá otevřela první kamennou pobočku v Berouně v domově TGM. Zde ale prostory časem nevyhovovaly vzhledem k narůstající klientele a nárokům. Proto bylo kadeřnictví v září roku 2013 přestěhováno blíže k centru, do prostor vedle solárního studia v ulici Plzeňská. Zde byly prostory sice o něco menší, ale za to reprezentativnější.

iterier salonnnMPo ukončení provozu solárního studia v květnu 2014 jsme se rozhodli udělat obrovský krok a přesunout kadeřnictví do těchto velkých uvolněných prostor. Proběhla tudíž rozsáhlá rekonstrukce, návrh vlastního designu a loga Salonu. Salon jak ho známe nyní může nabídnout moderní a útulné prostředí, které si nese osobitý vzhled v podání zeleno-bílé barvy. V roce 2018 se Salon U Kačky® stal registrovanou ochrannou známkou. Příjemnou chvíli můžete doplnit i posezením na terase u kávy, kterou pro Vás připravíme zdarma :)

Můžete také využít i dalších služeb jako masáže a kosmetika.

Náš směr je mít stálé a hlavně spokojené zákazníky, kteří se k nám budou rádi vracet a budou se u nás cítit jako doma :) Těšíme se na Vás!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.     Jak využíváme cookies?      Jak pracujeme s osoními údaji?