Salon U Kačky Beroun

Jméno Salon U Kačky si nese salon teprve od září roku 2014, kdy jsme se přestěhovali do nynějších velkých prostor.

Původně, od roku 2007, kadeřnictví fungovalo na mobilním principu, což byla ojedinělá novinka, ale lidé v České republice nebyli zřejmě na tento způsob poskytování služeb připraveni. Jelikož byl o kvalitní služby kadeřnictví veliký zájem, Kateřina Malá otevřela první kamennou pobočku v Berouně v domově TGM. Zde ale prostory časem nevyhovovaly vzhledem k narůstající klientele a nárokům. Proto bylo kadeřnictví v září roku 2013 přestěhováno blíže k centru, do prostor vedle solárního studia v ulici Plzeňská. Zde byly prostory sice o něco menší, ale za to reprezentativnější.

salonintPo ukončení provozu solárního studia v květnu 2014 jsme se rozhodli udělat obrovský krok a přesunout kadeřnictví do těchto velkých uvolněných prostor. Proběhla tudíž rozsáhlá rekonstrukce, návrh vlastního designu a loga Salonu. Salon jak ho známe nyní může nabídnout moderní a útulné prostředí, které si nese osobitý vzhled v podání zeleno-bílé barvy. Příjemnou chvíli můžete doplnit i posezením na terase u kávy, kterou pro Vás připravíme zdarma :)

Můžete také využít i dalších služeb jako masáže a kosmetika.

Náš směr je mít stálé a hlavně spokojené zákazníky, kteří se k nám budou rádi vracet a budou se u nás cítit jako doma :) Těšíme se na Vás!